Dzienne Archiwa: 15 maja 2018

Wolni od uzależnień

    W dniu 14.05.2018r.odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt: „ Wolni od uzależnień”, zorganizowanego przez pedagoga szkolnego p. Sylwię Grzybowską, który był podsumowaniem spotkań z policją i pedagogiem w klasach: VII, II  i III gimnazjum.

Czytaj więcej

Projekt przyrodniczy klasy 3 b

Uczniowie klasy III b od maja 2017r. do kwietnia 2018r. realizowali projekt przyrodniczy pod hasłem: ,,Jakie zmiany w przyrodzie zachodzą w różnych porach roku?”

Czytaj więcej

Przedstawienie muzyczne

Dnia 25.04.2018r., o godzinie 10.00 w Sali wiejskiej w Zdziechowie, odbyła się premiera przedstawienia muzycznego pt. ,,O królewnie Kaprysce i królu Drozdobrodym” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Zdziechowie.

Czytaj więcej

III Gminny Konkurs biologiczny

11 maja w Zespole Szkół w Szczytnikach Duchownych odbył się III Gminny Konkurs Biologiczny, w którym brali udział uczniowie klas VII oraz gimnazjum. Naszą szkołę, zgodnie z regulaminem i po eliminacjach klasowych, reprezentowało pięcioro uczniów.

Czytaj więcej

Otwarte  Mistrzostwa Gniezna w LA  – Szkolna Liga Lekkoatletyczna

8 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Gnieźnie odbyły się zawody lekkoatletyczne o randze mistrzostw powiatu.
Nasi uczniowie w silnej, choć nielicznej 4 osobowej drużynie walczyli o jak najlepsze wyniki i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Czytaj więcej