Miesięczne Archiwa: Listopad 2018

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 30 października br. w Oddziale Przedszkolnym w Oborze odbyła się ważna uroczystość – „Pasowanie na Przedszkolaka”.

Czytaj więcej

Patriotyczna Wieczornica

9 listopada br. – w piątkowe popołudnie, w Sali wiejskiej w Zdziechowie odbyła się patriotyczna wieczornica z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Czytaj więcej

Rajd klasy 6

Rajd pieszy KLASY 6 
szlakiem ks. Mateusza Zabłockiego  oraz warsztaty muzealne „POLSKA NIEPODLEGŁA-100 LAT WOLNOŚCI”

Czytaj więcej

Szachowe kroki

Nasi  szachiści na Turnieju Szachowym 
„SZACHOWE KROKI” w Marzeninie.

Czytaj więcej

Mistrzowie Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego w szachach

W poniedziałek, 22 października 2018 r. odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie Mistrzostwa Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego szkół.

Czytaj więcej

Koło szachowe w szkole

W naszej szkole odbywają się zajęcia szachowe pod kierunkiem p. Moniki Berlik, w których  uczniowie mają możliwość poznania tajników  gry  królewskiej oraz odbycie treningu przed zbliżającymi się turniejami.

Czytaj więcej

Uroczyste obchody odzyskania Niepodległości

W piątek 9 listopada br., w naszej szkole odbył się apel z okazji zbliżającej się 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej

Przedstawienie muzyczne

Dnia 29 października br., odbyło się ostatnie już przedstawienie muzyczne pt. „O królewnie Kaprysce i królu Drozdobrodym” w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Tym razem nasi aktorzy i muzycy wystąpili dla swoich rodziców. 

Czytaj więcej

Dbamy o zdrowie

Prawidłowe żywienie dzieci jest warunkiem zdrowego rozwoju fizycznego i umysłowego, a także przyczynia się do wzmacniania ich odporności.

Czytaj więcej

Wycieczka do muzeum

Uczniowie klas 1-3, w ramach poznawania dziejów Polski, uczestniczyli wraz z wychowawcami, wycieczce do Muzeum Początków Państwa Polskiego i wzięli udział w warsztatach pt. „Jak powstało państwo polskie?”.

Czytaj więcej