SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

   6 marca br., w Gnieźnie odbył się Finał Powiatowy XLIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno- krajoznawczego PTTK.Startowały  trzyosobowe drużyny w trzech kategoriach wiekowych. W grupie gimnazjalnych wzięło udział pięć szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Marta Helman, Natalia Owczarzak i Maciej Helman. Przeprowadzono następujące konkurencje: test krajoznawczy, test wiedzy turystycznej i topograficznej, test z przepisów o ruchu drogowym, a także „samarytankę”- czyli test z zakresu udzielania pierwszej pomocy i bezpieczeństwa. Nasza drużyna zajęła I miejsce i co za tym idzie, przeszła do etapu wojewódzkiego. Uczniowie odnieśli też indywidualne sukcesy: Natalia Owczarzak- I miejsce i Marta Helman- III miejsce.  Gratulujemy zwycięzcom  oraz podziękowania dla p. Ireny Helman za przygotowanie uczniów do konkursu. 

yyy yyyyy y aa (2) WP_20150306_008

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *