Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych w Językach obcych

18 marca 2015r. grupa uczennic z naszego Gimnazjum, pod opieką p. Magdaleny Suchodolskiej, wzięła udział w Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Językach Obcych, zorganizowanym przez ILO w Gnieźnie.

Aktorkami były: Daria Pinkos, Magdalena Walkowiak, Angelika Iwińska, Aneta Malczewska, Dominika Buraczyk i Nicole Staszewska.
Kuba Palatynus przyjął na siebie rolę obsługi technicznej występu. Dziewczyny przedstawiły wzruszający, skłaniający do refleksji spektakl pt. „Pure Blood’ („Czysta krew”). I choć celem Przeglądu nie było wyłonienie zwycięzcy lecz umożliwienie uczestnikom zdobycia doświadczenia scenicznego, o sukcesie naszego przedstawienia bezwzględnie świadczyły łzy w oczach widzów podczas oglądania spektaklu oraz liczne słowa uznania po nim. To była fantastyczna przygoda ze sceną!

SARA4182 SARA4187 SARA4193 SARA4199 SARA4202 SARA4212 SARA4221 SARA4230 SARA4230 SARA4233

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *