Realizacja programu profilaktycznego kl1b Sp

PROGRAM ,,BEZPIECZEŃSTWO WAŻNA SPRAWA”
Jesienią i zimą zmrok zapada znacznie szybciej – notuje się wtedy najwięcej wypadków drogowych z udziałem pieszych.

Dlatego uczniowie klasy 1b SP zrealizowali profilaktyczny program ,,Bezpieczeństwo ważna sprawa”. Autorem programu jest p. I. Zbyszewska. Podczas różnych działań dzieci wdrażały i utrwalały zasady bezpiecznego udziału w ruchu drogowym oraz poznały znaczenie i cele noszenia elementów odblaskowych po zapadnięciu zmroku. Uczniowie wykonali też konkursową pracę plastyczną, która przedstawiała scenkę o bezpiecznym powrocie ze szkoły z wykorzystaniem motywu przejścia dla pieszych oraz elementów odblaskowych. Konkurs ten był zorganizowany w ramach ogólnopolskiej Kampanii Odblaskowi.pl.

DSC06206 DSC06207 DSC06211(1) DSC06211 DSC06223

 

Dodaj komentarz