Spotkanie z Pielęgniarką

Od higieny po bezpieczeństwo.
Dnia 24 maja 2016 roku nasze przedszkole odwiedziła pani pielęgniarka Kasia, która opowiedziała o wykonywanym przez siebie zawodzie przynosząc ze sobą torbę z wyposażeniem medycznym takim jak: termometr, stetoskop, bandaże, plastry, kroplówka, ciśnieniomierz i różnego rodzaju strzykawki.

Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się  jak należy dbać o higienę osobistą, jak unikać różnego rodzaju infekcji oraz jak ubierać się stosownie do pogody. Dzieci nauczyły się również prawidłowego zachowania w chwili zasłabnięcia, opatrywania powierzchownych ran, a także utrwaliły sobie numery alarmowe. Wizyta była bardzo ciekawa i pouczająca.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz