Klub zabaw „Fantazja”

We wtorek 29 listopada, uczniowie z klasy I, II a i II b wybrali się wraz z rodzicami na wycieczkę integracyjną do Gniezna, do Klubu Zabaw Dla Dzieci Fantazja.

Podczas tego miłego spotkania rodzice z poszczególnych klas odczytali napisane wspólnie bajki. Obie klasy wymyśliły bajkę, w której bohaterami są zwierzęta i każda z tych bajek zawiera morał. Tytuł bajki napisanej przez klasę I i IIa to Niezwykłe przygody psa Ortusa i kota Sutro. Natomiast klasa II b napisała bajkę pt. Niezwykłe przygody mieszkańców Pachnącej Doliny. Podczas tego spotkania wychowawczynie klas, p. D. Sturomska i p. I. Zbyszewska,serdecznie podziękowały rodzicom za włączenie się w społeczną akcję pisania klasowej bajki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

dsc07647-1 dsc07649 dsc07650 dsc07652 dsc07653

Dodaj komentarz