Konkurs recytatorski

We wtorek 10 stycznia odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

W konkursie tym brały udział po dwie osoby z każdej klasy wyłonione w klasowych eliminacjach. Do konkursu przystąpili: 1. Natalia Zamiatowska, 2. Marcel Łykowski – kl. II a, 3. Natalia Berlik, 4. Kinga Galantowicz – kl. II b, 5. Wiktoria Morawska, 6. Daniel Twardowski – kl. III a, 7. Monika Winkowska, Jakub Dienst – kl. III b, Aleksandra Ciesielska, Zuzanna Sroka – kl. III c.

Każde dziecko uczestniczące w konkursie przedstawiło we własnej interpretacji wiersz pt. Opis krasnoludka. Następnie p. Mariola Kaźmierczak (polonista z naszego gimnazjum) wybrała 3 uczniów, którzy najciekawiej zaprezentowali ten wierszyk.

Laureatami konkursu zostali:

Kinga Galantowicz – miejsce 1,

 Daniel Twardowski – miejsce 2,

Aleksandra Ciesielska – 3 miejsce.

 Dla tych dzieci zostały ufundowane przez sponsora ciekawe książki, a dla wszystkich uczestników dodatkową – słodką niespodziankę, przygotowała p. Rezgui.

Gratulujemy wszystkim uczniom, a sponsorom dziękujemy! Konkurs ten został zorganizowany przez: p. S. Grzybowską i p. I. Zbyszewską.

DSC07835 DSC07831 DSC07821 DSC07816

Dodaj komentarz