Szachowy turniej mikołajkowy

Aż 59 młodych adeptów królewskiej gry zgromadziło się w czwartkowe popołudnie 7 grudnia 2017r. w Miejskim Ośrodku Kultury, aby rozegrać Turniej Mikołajkowy.


Tym razem w 6-rundowym turnieju rozegranym tempem po 10 minut na zawodnika rywalizowały dzieci urodzone w latach 2004-2008. Nasz szkołę reprezentowali zawodnicy : Magdalena Pietrzak, Tomasz Szarzynski, Maria Ciesielska, Aleksandra Leśniewska, Brian Myler, Daniel Twardowski, Zofia Wilkosz, Dominika i Wiktoria Pejka, Igor Andrzejewski, Mateusz Kotecki, Józef Frankiewicz, Franciszek Ratajczak, Berlik Natalia i Kinga Galantowicz. 
Opiekunami szachistów były p.Monika Berlik i M. Ratajczak.
Z dorobkiem 5,5 punktów zwyciężył Tymoteusz Bakaj JSP Prymus Gniezno. 
Magdalena Pietrzak z klasy 4b zdobyła 5 pkt i uplasowała się na 5 miejscu. Gratulujemy!