Otwarte  Mistrzostwa Gniezna w LA  – Szkolna Liga Lekkoatletyczna

8 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Gnieźnie odbyły się zawody lekkoatletyczne o randze mistrzostw powiatu.
Nasi uczniowie w silnej, choć nielicznej 4 osobowej drużynie walczyli o jak najlepsze wyniki i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Dominik Wiśniewski indywidualnie zajął pierwsze miejsce w biegu na 300m. Jako jedyny pobiegł poniżej 41s.
Nikodem Skalski w biegach eliminacyjnych zajął 5 miejsce(pierwsze w swojej serii) , ostatnie dające awans do finału. Bieg finałowy na 100m. dało naszemu reprezentantowi 2 miejsce.
Na koniec zawodów sztafeta męska 4×200 m. w składzie : Nikodem Skalski, Karol Andrzejewski, Piotr Michalski i Dominik Wiśniewski okazała się bezkonkurencyjna i zajęła pierwsze miejsce, broniąc zdobyty tytuł mistrza powiatu sprzed roku.