Uroczyste otwarcie hali sportowej

Podczas inauguracji roku szkolnego 2018/19 została uroczyście otwarta  hala sportowa, która stanowi kolejną częścią powstającego obiektu przedszkolno- szkolnego w Zdziechowie.

 Poświęcenia hali dokonał Biskup Krzysztof Wętkowski oraz uroczystą wstęgę przecięli: Wój Gminy Gniezno Włodzimierz Leman, Bp Krzysztof Wętkowski, Ks. Proboszcz Paweł Gronowski, Przewodniczący Rady Gminy Piotr Łykowski, 

Wice Marszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak,Dyrektor Szkoły Podstawowej Tomasz Kropidłowski, Sołtys wsi Zdziechowy Łukasz Ciesielski oraz Wykonawca budynku hali, właściciel Firmy "Hen-bud" z Kłecka.

Uroczystości towarzyły liczne wstępienia parlamentarzystów i loklanych polityków. Zostały wygłoszone liczne życzenia i gratulacje.  Na zakończenie uroczystości wystąpił  chóru szkolnego pod dyrygenturą p. Agnieszki Ciesielskiej- Pawlak.