Zajęcia w klasie 2 b

W czwartek 20 grudnia br., w klasie II b podczas zajęć panował bardzo miły i świąteczny już nastrój.

Najpierw wszyscy wysłuchali koncertu kolęd w wykonaniu koleżanki z klasy – Julii Frankiewicz, a następnie wspólnie kolędy zaśpiewano. Po kolędowaniu przyszedł czas, by poczęstować się pysznymi domowymi pierniczkami i innymi smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Niezwykłą też niespodzianką w tym dniu była wizyta dwóch mam: p. Barbary Klimowicz i p. Renaty Mazur, które przyszły do klasy by przeczytać dzieciom baśń pt. ,,Dziewczynka z zapałkami”. Po wysłuchaniu tej wzruszającej baśni, wszystkich spotkała kolejna niespodzianka, tym razem były to prezenty ufundowane przez rodziców. Wychowawca kl. II b, p. Iwona Zbyszewska, dziękuje wszystkim rodzicom za włączenie się przygotowanie tych świątecznych zajęć.