STOP AGRESJI i PRZEMOCY

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ,,STOP AGRESJI I PRZEMOCY" ROZSTRZYGNIĘTY


Celem konkursu było propagowanie zasad bezpieczeństwa wśród uczniów wszystkich klas oraz uświadomienie uczniom zagrożeń wynikających ze skutków stosowania przemocy i agresji.W regulaminie konkursu określono dowolną technikę i format prac plastycznych. Prace były wykonane    po wcześniejszych przeprowadzonych zajęciach na temat agresji i przemocy. Jury konkursu w osobach: Sylwia Grzybowska -pedagog( koordynator konkursu), z-ca dyr Agnieszka Borkowska, Agnieszka Ciesielska – Pawlak nauczyciel plastyki i techniki, wybrało w kategorii klas: I-III trzy najciekawsze prace plastyczne:

I miejsce   Magdalena Klimowicz kl.IIb
II miejsce  Stanisława Wilkosz kl.IIa
III Marcel  Noskiewicz kl.I

W kategorii klas IV- VIII i III gim:

I miejsce  Julia Tomczyk III gim
II miejsce Zuzanna Sroka Vb
III miejsce Kacper Grzechowiak kl.VI

Wyróżnienia:

Michalina Frączak kl.Va
Marta Kania kl.VII

dav