PLAN LEKCJI 2018/ 2019

 SP klasa 1 p. Danuta Janusz

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 1 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna religia
2 edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
 3 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna język angielski informatyka
 4 język angielski  edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkola edukacja wczesnoszkola  edukacja wczesnoszkolna
 5 religia     edukacja wczesnoszkolna  
 6          

 

 SP klasa 2 a p. Alina Jóźwiak- Ogórkiewicz

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1   edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna   edukacja wczesnoszkolna
 2  edukacja wczesnoszkolna   edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna   informatyka edukacja/ język angielski
 3 język angielski   edukacja wczesnoszkolna   edukacja wczesnoszkolna   edukacja wczesnoszkolna   edukacja wczesnoszkolna
 4 edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
 5 edukacja wczesnoszkolna   religia religia  
   6 edukacja wczesnoszkolna     język angielski  
   7          
   8          

 

SP klasa 2 b i 3  p. Iwona Zbyszewska

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 1 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna informatyka  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna
 2 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna  religia  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna
 3 edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
 4 edukacja wczesnoszkolna religia edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
 5  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna   edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
 6 edukacja wczesnoszkolna   edukacja wczesnoszkolna    
 7          
           

 

 

   

SP klasa 4

p. Mariola Kaźmierczak

   
  poniedziałek

wtorek

środa czwartek piątek
1 matematyka wdzwr język angielski matematyka język angielski
2 język angielski jezyk polski matematyka historia plastyka
3 muzyka język polski matematyka przyroda

informatyka

gr 2

4 język polski przyroda w-f język polski w-f
5 język polski religia w-f   zajęcia z wychowawcą  w-f
6 religia technika informatyka gr 1    
7          

 

SP klasa 5  a p. Sylwia Grzybowska

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 1 język angielski wdzwr   geografia  
 2 historia zajęcia z wychowawcą historia matematyka język angielski
 3 biologia informatyka gr 1 język angielski matematyka muzyka
 4 religia w-f matematyka język polski

technika

 5 język polski w-f matematyka język polski plastyka
 6 język polski religia język polski   w- f
7   informatyka gr 2     w-f
8          

 

klasa 5 b p. Sławomir Gniewoski

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 1

wdzwr język polski  historia  język polski muzyka

 2

matematyka język polski język angielski matematyka biologia

 3

język angielski religia zającia z wychowawcą język polski język angielski

 4

w-f plastyka matematyka informatyka gr 1 język polski

 5

w-f matematyka matematyka

informatyka

gr 2

religia

 6

  geografia w-f   historia

 7

  technika w-f    
           

 

SP klasa 6 p. Monika Berlik

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 1

wdzwr    matematyka informatyka gr 2 język polski

 2

przyroda informatyka gr 2 matematyka religia język polski

 3

matematyka religia język polski matematyka przyroda

 4

w-f język angielski język polski matematyka przyroda

 5

w-f zajęcia z wychowawcą historia w-f historia

 6

język angielski język polski technika w-f plastyka

 7

 muzyka język polski muzyka   język angielski
           

 

SP klasa 7 p. Irena Helman

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 1

 język niemiecki język polski  fizyka matematyka  

 2

język niemiecki chemia fizyka chemia historia

 3

religia geografia matematyka język polski język niemiecki

 4

historia język polski

informatyka/ j.angielski

 wdzwr język niemiecki

 5

matematyka plastyka

informatyka/

j.angieklski

 geografia biologia

 6

muzyka biologia język polski religia matematyka

 7

  w-f język polski w-f  
   8.   w-f   w-f  

 

SP klasa 8     p.Renata Olejniczak

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 1

matematyka chemia  język polski edb  historia

 2

religia geografia język polski język niemiecki religia

 3

język polski biologia zajęcia z wychowawcą informatyka

WOS

 4

jezyk polski matematyka fizyka wdzwr matematyka

 5

chemia język polski fizyka matematyka język niemiecki

 6

historia język angielski WOS matematyka  język angielski

 7

  w-f  język angielski w-f  
   8   w-f   w-f  

 

 

Gimnazjum klasa III p. Stanisława Łykowska

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 1

chemia  geografia biologia  chemia  zajęcia z wychowawcą

 2

język polski doradztwo zawodowe język polski język polski język niemiecki

 3

język polski język angielski fizyka język niemiecki technika

 4

matematyka technika wdzwr język angielski historia

 5

historia język polski religia w-f matematyka

 6

w-f matematyka język angielski w-f religia

 7

w-f matematyka muzyka   WOS

 8