Miesięczne Archiwa: Listopad 2017

Pasowanie

Dnia 31 października odbyło się pasowanie PIERWSZAKÓW na uczniów Szkoły Podstawowej w Zdziechowie. PIERWSZAKI w obecności rodziców, dyrekcji, wychowawcy i gości zaprezentowali swój program artystyczny, następnie dokonały ślubowania na sztandar szkoły i otrzymały pasowanie na ucznia.

Czytaj więcej

Konkurs biblijny

31 października br., uczennice naszej szkoły: Maria Stachowiak i Wiktoria Pejka uczestniczyły w etapie rejonowym XI Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego dla Młodzieży Gimnazjalnej, który odbył się w Gnieźnie pod hasłem: Idźcie i głoście! – za przykładem pierwszych Apostołów Chrystusa. 

Czytaj więcej

Doradztwo zawodowe dla naszych uczniów

Dnia 27.10.2017r. uczniowie  kl. II i III gimnazjum  wraz z nauczycielami R. Kubickim i S. Grzybowską mieli  spotkanie w Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie z doradcami zawodowymi.

Czytaj więcej

Zabawy z magnesem

Dnia 07 listopada br. w naszym przedszkolu w Oborze odbyły się pokazy naukowe pt. "Zabawy z magnesem", które przybliżyły dzieciom otaczający świat poprzez zabawę i eksperymenty fizyczne.

Czytaj więcej

Koncert chóru szkolnego

13 października  z okazji Dnia Edukacji Narodowej, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni szkół gminy Gniezno, mieli okazję uczcić swoje święto podczas spotkania w Sali wiejskiej we wsi Piekary.

Czytaj więcej

Kreatywny Twister

W piątek, 27 października br., drużyna z naszej Szkoły w składzie: Natalia Berlik, Emilia Ciesielska, Amelia Stachowiak i Sylwia Staszewska uczestniczyła w II Gminnym Konkursie ,,Kreatywny Twister” w Modliszewku.

Czytaj więcej