Miesięczne Archiwa: Kwiecień 2020

Informacja Dyrektora

Szanowni Państwo!
 
Istnieje możliwość wypożyczenia dwóch laptopów dla uczniów lub nauczycieli. Jeżeli istnieje taka potrzeba proszę zgłosić się w piątek ( 24.04.2020r ) do szkoły po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym pod numerem tel. 507 723 491. 
 
Tomasz Kropidłowski

Uwaga!

NOWA SZKOŁA – NOWY SZTANDAR

 KOCHANI RODZICE, ZNAJOMI, SYMPATYCY NASZEJ SZKOŁY!

 

Przy współpracy Rady Rodziców rozpoczęliśmy działania związane z pozyskaniem funduszy na zakup repliki sztandaru dla naszej szkoły.

Dyrekcja, nauczyciele, społeczność uczniowska oraz pracownicy szkoły zwracamy się z prośbą, aby w miarę możliwości wspomogli Państwo nasze działania poprzez zakup cegiełek fundatorskich. Kwota wpłaty jest dowolna, każda z wdzięcznością przyjęta. Dzięki temu będą Państwo fundatorami sztandaru.

Prosimy o dokonywanie dobrowolnych wpłat na konto Rady Rodziców podane na cegiełce:  18 1020 4115 0000 9802 0175 9133

W obecnej sytuacji pandemii, możemy Państwu zaoferować tylko cegiełkę wirtualną. Zapewniamy jednak, że gdy sytuacja się unormuje, na pewno ją Państwo otrzymają.

Komunikat

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Informujemy, że w dniach od 9 do 14 kwietnia br., w szkole będzie trwać przerwa świąteczna. W czwartek 9 kwietnia i piątek 10 kwietnia szkoła nie będzie prowadzić zajęć edukacyjnych w formie zdalnego nauczania.