WYCIECZKA DO WIELKOPOLSKIEGO PARKU ETNOGRAFICZNEGO

Przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego w Oborze w piątek 22 maja br., wyruszyły razem z mamusiami na wycieczkę. Odwiedziliśmy skansen w Wielkopolskim Parku Etnograficznym, gdzie zobaczyliśmy dawną wieś polską. Poznaliśmy życie i pracę ludzi, którzy żyli sto lat temu na wsi. Następnie popłynęliśmy promem na wyspę zwaną Ostrowem Lednickim.
Dzieci i mamy zostały podzielone na dwie drużyny. Każda z drużyn wykonała skarb, który ukryła w tajemniczym miejscu. Mamy przygotowały mapę, na której znajdywały się wskazówki dotyczące drogi jaką należy podążać. Zadaniem drugiej grupy było odnalezienie skarbu przy pomocy mapy, którą otrzymała od drużyny przeciwnej. Po odnalezieniu skarbu wspólnie wyruszyliśmy na dalszą wycieczkę na Pola Lednickie. Tam zjedliśmy słodki poczęstunek, odwiedziliśmy osiołka i wróciliśmy do przedszkola bardzo zmęczeni i zadowoleni. To był ciepły i ciekawy dzień.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz