Nie wahaj się – baw się!

23 maja br., uczniowie klas: I-II a, II b ( wraz z rodzicami) oraz IV wybrali się na wycieczkę do Poznania, do Laboratorium Wyobraźni. Tu wszyscy uczestniczyliśmy w trzygodzinnych zajęciach.

Laboratorium Wyobraźni to centrum nauki skierowane do rodzin, dzieci i młodzieży, które ma na celu rozbudzić ciekawość świata. Widzieliśmy wystawę „Nie wahaj się – baw się!”, która składa się z 12 stanowisk prezentujących różne efekty związane z działaniem wahadeł. Uczestniczyliśmy – pod okiem eksperta, w tematycznych zajęciach laboratoryjnych i wykonywaliśmy rozmaite eksperymenty. Byliśmy też w  kąciku łamigłówek i zagadek logiczno-matematycznych, w którym nawet najbardziej błyskotliwy umysł może się zaplątać!

DSC_1647 DSC_1662 DSC_1694 DSC_1696 DSC_1714 DSC_1725 DSC_1763 DSC_1776

Dodaj komentarz