Wyjazd do Dziekanowic

W piątek 28 września klasy 1, 2a, 4 i 5a oraz starsza grupa dzieci z oddziału przedszkolnego w Oborze uczestniczyła w wyjeździe integracyjnym do Dziekanowic.

Blisko 94 uczniów spędziło przedpołudniowy czas na wspólnych zabawach, korzystając z gościny Karczmy na Lednicy. Dzieci miały możliwość bliskiego zapoznania się ze zwierzętami zamieszkującymi na terenie Karczmy, korzystały z wszystkich atrakcji, jakie oferują gospodarze. W przerwie między zabawami była degustacja kiełbasek i chleba pieczonego w ognisku a także słodkich pyszności przygotowanych przez mamy. Mimo pochmurnej pogody humory dzieciom dopisywały a radosny śmiech dobiegał niemal z każdego zakątka tego uroczego miejsca.
Nad bezpieczeństwem i miłymi nastrojami Milusińskich czuwały panie: Sylwia Grzybowska, Alina Jóźwiak-Ogórkiewicz, Danuta Janusz, Aneta Abramczyk, Agnieszka Ciesielska-Pawlak, Sylwia Ciszak oraz Mariola Kaźmierczak.

 ]