Juniorzy Szachiści

W sobotę, 13 kwietnia 2019R. odbyły się w Ślesinie Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów strefy wschodniej.

Liczne grono miłośników królewskiej gry rywalizowało przede wszystkim o awanse do FINAŁU MISTROZSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW  które – podobnie jak w roku ubiegłym – rozegrane zostaną w Sypniewie w czerwcu. Zgodnie z regulaminem rozgrywek w grupach C9, C11, D9, D11 – awans uzyskiwało pierwszych 8 zawodników (w przypadku gdy grupa liczyła powyżej 20 osób awans uzyskiwało10 zawodników). Natomiast  w grupach C13, C15, C17, D13, D15, D17 awans uzyskiwało pierwszych 6 zawodników (w przypadku gdy grupa liczy powyżej 20 osób awans uzyskuje 8 zawodników). Nasza szkołę reprezentowało 33 zawodników. Opiekunami wyjazdu byli: p.Monika Berlik, R.Mazur i M. Ratajczak
AWANS DO FINAŁU uzyskali uczniowie naszej szkoły:
Patryk Andrzejewski z 3 Gim, Maria Stachowiak z 3 Gim, Maria Ciesielska z 8 , Magdalena z Pietrzak 5b, Dominika Pejka 5b, Zofia Wilkosz z 5b, Nawrocki Tomasz z 2a. Ogromne gratulacje!!!!!
Uczniowie, którzy uzyskali wyższy ranking:
Patryk Andrzejewski norma na IV kategorię , Natalia Berlik norma na IV kategorię, Krystian Kodranc norma na III kategorię, Magdalena Pietrzak norma na III kategorie.